[ Ayfer Dönmez Fan Sitesi ]

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
[ Ayfer Dönmez Fan Sitesi ]

AYFERDAŞLARIN BULUŞMA NOKTASI

AYFERMİ,BELÇİMMİ

Anket

AYFERMİ,BELÇİMMİ

[ 14 ]
    AYFERMİ,BELÇİMMİ Empty82%AYFERMİ,BELÇİMMİ Empty [82%] 
    [ 3 ]
    AYFERMİ,BELÇİMMİ Empty18%AYFERMİ,BELÇİMMİ Empty [18%] 

Toplam Oylar: 17
    berkseda
    berkseda
    Admininstrator
    Admininstrator

Kadın
    çin astrolojisi : Maymun
    080608

AYFERMİ,BELÇİMMİ Empty AYFERMİ,BELÇİMMİ

Mesaj tarafından berkseda

SEÇİN BAKEM HANGİSİ
    Bu yazıyı burda paylaş : reddit

bilgin

Mesaj Paz Haz. 08, 2008 7:57 pm tarafından bilgin

Ayfer,Ayfer,Ayfer...
    berkseda

Mesaj Paz Haz. 08, 2008 8:01 pm tarafından berkseda

bence her ikisiii
    cansum :)

Mesaj Paz Haz. 08, 2008 10:08 pm tarafından cansum :)

Bencede ikisi...
    TATLI KIZ HAZAL

Mesaj Paz Haz. 08, 2008 11:44 pm tarafından TATLI KIZ HAZAL

HER İKİSİDE HER İKİSİDE ÇOK TATLI İKİSİNİ ASLAN BİRBİRİNDEN AYIRAMAM
    Dreamer

Mesaj Çarş. Haz. 11, 2008 3:36 pm tarafından Dreamer

bence ayfer cok güzel duru bir güzelligi var... ama belcimde fena degil güzel ama kendisini sevmem...,
    berkseda

Mesaj Çarş. Haz. 11, 2008 4:16 pm tarafından berkseda

Dreamer demiş ki:bence ayfer cok güzel duru bir güzelligi var... ama belcimde fena degil güzel ama kendisini sevmem...,
    niyyeeee
    Dreamer

Mesaj Çarş. Haz. 11, 2008 4:20 pm tarafından Dreamer

berkdefne demiş ki:
    Dreamer demiş ki:bence ayfer cok güzel duru bir güzelligi var... ama belcimde fena degil güzel ama kendisini sevmem...,
    niyyeeee

bilmem kanim hic isinmadi.. biraz soguk geliyor bana.. ayferin gülüsüne bir bak insanin ici isiniyor.. belcimi görünce kanim donuyor.. Exclamation
    sharon marie tate

Mesaj Perş. Haz. 12, 2008 12:24 pm tarafından sharon marie tate

ikisi de.....
    Karagül Kardelen

Mesaj Paz Haz. 22, 2008 8:04 pm tarafından Karagül Kardelen

ikiside çok şeker ikiside çok güzel ama beni bilen bilir belçim delisi yim Very Happy (belçim delisi olmak ayrıcalıktır Very Happy )
    !Mavi_ShekeR!

Mesaj Çarş. Tem. 02, 2008 3:54 am tarafından !Mavi_ShekeR!

ne saçma soru bu yhaa
    tabkide ayfer Laughing Laughing Laughing
    bu kadar kibar olmaya hiç gerek yok...
    belçim erdoğanı o kompleksli fanları yüzünden hiç sevmiyorum artık...
    ama en güzel beren o da ayrı bir mevzu Laughing
    sonra ayfer ve feride gelir ztn Very Happy
    !Mavi_ShekeR!

Mesaj Çarş. Tem. 02, 2008 3:57 am tarafından !Mavi_ShekeR!

Dreamer demiş ki:
    berkdefne demiş ki:
    niyyeeee

bilmem kanim hic isinmadi.. biraz soguk geliyor bana.. ayferin gülüsüne bir bak insanin ici isiniyor.. belcimi görünce kanim donuyor.. Exclamation

lol! aynen...!!
    ben belçimin fanlarını hiç sevmiyorum o yüzden o na karşıda bir antipatim oluştu..
    ayfer Embarassed güzel ve çok sempatik..=)
    pırıl pırıl bir yüzü var ayrıca lens takıyor diye eleştri alıyor hiç olmazsa estetikle güzelleşmiş değil Wink
    ayrıca yüzü tatlı olduğu için lensler de yapay değil aksine doğal duruyor I love you
    mor menekse

Mesaj Perş. Tem. 03, 2008 4:37 pm tarafından mor menekse

!Mavi_ShekeR! demiş ki:ne saçma soru bu yhaa
    tabkide ayfer Laughing Laughing Laughing
    bu kadar kibar olmaya hiç gerek yok...
    belçim erdoğanı o kompleksli fanları yüzünden hiç sevmiyorum artık...
    ama en güzel beren o da ayrı bir mevzu Laughing
    sonra ayfer ve feride gelir ztn Very Happy

haklısın canım belçimde kimmiş ayfer varken surete gerek yok
    farkı fark ettik mutluyuz
    TATLI KIZ HAZAL

Mesaj Perş. Tem. 03, 2008 5:39 pm tarafından TATLI KIZ HAZAL

berkdefne demiş ki:bence belçime karşı çok katısınızzzsz
    aynen bu kadar katı konuşmanıza gerek yok herkesin görüşüne saygı duyalım lütfen belçimi sevende var sevmeyende...
    Dreamer

Mesaj Cuma Tem. 04, 2008 11:55 am tarafından Dreamer

pırıl pırıl bir yüzü var ayrıca lens takıyor diye eleştri alıyor hiç olmazsa estetikle güzelleşmiş değil Wink

??????????lensmi takiyor bunu bilmiyordum???????????
    cansum :)

Mesaj Cuma Tem. 04, 2008 12:41 pm tarafından cansum :)

Dreamer demiş ki:

??????????lensmi takiyor bunu bilmiyordum???????????

bende bilmiyordum yaa Question
    TATLI KIZ HAZAL

Mesaj Cuma Tem. 04, 2008 6:00 pm tarafından TATLI KIZ HAZAL

berkdefne demiş ki:
    TATLI KIZ HAZAL demiş ki:
    aynen bu kadar katı konuşmanıza gerek yok herkesin görüşüne saygı duyalım lütfen belçimi sevende var sevmeyende...

sana katılıyorum hazotummmm biz nasıllkii ayferi sevmeyenlerinn eleştirilerine kızıyosak belçim sevenlerde bunalra kızarr ve buna bende dahill
    YİNE SENİNLE AYNI FİKİRDEYİZ BENDE SANA KATILIYORUM. BENDE HEM AYFER HEM BELÇİM FANIYIM BU BAKIMDAN HALİYLE BİZDE KIZIYORUZ.
    fbm_özge

Mesaj Cuma Tem. 04, 2008 7:13 pm tarafından fbm_özge

ayfer bence o daha güzel:D
    mor menekse

Mesaj Cuma Tem. 04, 2008 8:42 pm tarafından mor menekse

bence katı değiliz sadece sevmediğimizi söylüyoruz sevmek zorundada değiliz

Mesaj Cuma Tem. 04, 2008 10:23 pm tarafından gülbin_68

İKİSİ DE AMA BELÇİM ERDOĞAN BENİM İÇİN HEP İLK SIRADA
    !Mavi_ShekeR!

Mesaj Ptsi Tem. 07, 2008 2:24 am tarafından !Mavi_ShekeR!

berkseda demiş ki:bence belçime karşı çok katısınızzzsz

seda bu az bile onların bize karşı yaptıklarını başta sen biliyosun ve ben belçimden nefret ediyorum sırf o grup yüzünden ayfer ablaya ''ot''diye hitap ediyorken onların elebaşları kimse katısınız demiyordu..belçimde kimmiş ayferin tırnağı kadar bile güzel değil o sadece oynadığı karakter için saygı duyuyorum sol ideolojiye gönül veren bir insan olarak sildm belçimi neden? o iğrenç şahıs ve çetesi yüzünden...
    !Mavi_ShekeR!

Mesaj Ptsi Tem. 07, 2008 2:25 am tarafından !Mavi_ShekeR!

!Mavi_ShekeR! demiş ki:
    berkseda demiş ki:bence belçime karşı çok katısınızzzsz

seda bu az bile onların bize karşı yaptıklarını başta sen biliyosun ve ben belçimden nefret ediyorum sırf o grup yüzünden ayfer ablaya ''ot''diye hitap ediyorken onların elebaşları kimse katısınız demiyordu..belçimde kimmiş ayferin tırnağı kadar bile güzel değil o sadece oynadığı karakter için saygı duyuyorum sol ideolojiye gönül veren bir insan olarak sildm belçimi neden? o iğrenç şahıs ve çetesi yüzünden...
    yanlış anlaşılmasın dedesiyle anasıyla babasıyla sorunum yok benim ismi c.. nicki t.. diye başlayan bir embesil yüzünden bilen biliyor sinir krampları geçirmeme neden olan şahıstır kendisi*
    Dreamer

Mesaj Ptsi Tem. 07, 2008 12:48 pm tarafından Dreamer

valla belirtigim gibi ben ayferi daha cok seviyorum...ben o kisileri tanimiyorum.. fakat insan bir kötülük yaptigi zaman kötülük ile cevap vermesi lazim degil.. sonucta onlardan sonra ne farkimiz kalir? Wink ...
    onlar söyle böyle diyor diye bizde dersek aynilarini belcime ozaman onlar gibi oluruz.. ondan kendi düsüncenizi yazin ama baskalarini karistirmayalim.. yada birbirimizi kirmayalim.. elbette seven olur sevmeyen olur I love you ...
    !Mavi_ShekeR!

Mesaj Ptsi Tem. 07, 2008 12:52 pm tarafından !Mavi_ShekeR!

berkseda demiş ki:güldem abla seni anlıyorumm ev aynı şekildee bende o dediğin şahsa ve daha nice şahıslara sinir oluyorummmmm ama belçimide onların aralarına katmıyorumm nasılki sırf onlar dedi diye biz ayferden vazgeçmediysekk aynısınıda belçime yapamayız sonuçta bunlar belçimin ayıbı değil ne söylediğini ne yazdığını bilmeyen o şahıslaraa aittttt Twisted Evil

evet bitanem haklısın ben biraz fevri davrandım belçimin bunda bir suçu yok ama onlar öyle bir ortam hazırladılarki bizden kendi sitelerinde otçul ayferdende ot diye bahsederek,pabucumun ayfercileri embesil diyerek ve bizim hiç bir günahımız yoktu ayfer ablanında yoktu ışık'a sinir olup hırslarını ayferden çıkardılar ışık ile harun birleşincede harunuda tek kalemde sildiler oysaki ışık düzelmişti ama anlamadılar ayrıca hakkında bir sürü yalan speküleler uydurdular yok çok soğukmuş yok imza isteyen bir adamın suratına püflemiş oya bizim sitede de onu görüp ne kadar şirin olduğunu söyleyen insanlar vardı...yani onlara karşı öfkem öyle büyükki sedacım biliyosun sen yapılan imzaları antiışık çalışmalarını vs...
    ama belçimin bunda bir suçu yok haklısın ben biraz duygusal hareket etti o şahıs ve daha nice şahıs kendi kişiliğini ortaya koydular bi an gözüm döndü biz onlar gibi olmayalım pale
    berkseda

Mesaj Ptsi Tem. 07, 2008 1:18 pm tarafından berkseda

!Mavi_ShekeR! demiş ki:
    berkseda demiş ki:güldem abla seni anlıyorumm ev aynı şekildee bende o dediğin şahsa ve daha nice şahıslara sinir oluyorummmmm ama belçimide onların aralarına katmıyorumm nasılki sırf onlar dedi diye biz ayferden vazgeçmediysekk aynısınıda belçime yapamayız sonuçta bunlar belçimin ayıbı değil ne söylediğini ne yazdığını bilmeyen o şahıslaraa aittttt Twisted Evil

evet bitanem haklısın ben biraz fevri davrandım belçimin bunda bir suçu yok ama onlar öyle bir ortam hazırladılarki bizden kendi sitelerinde otçul ayferdende ot diye bahsederek,pabucumun ayfercileri embesil diyerek ve bizim hiç bir günahımız yoktu ayfer ablanında yoktu ışık'a sinir olup hırslarını ayferden çıkardılar ışık ile harun birleşincede harunuda tek kalemde sildiler oysaki ışık düzelmişti ama anlamadılar ayrıca hakkında bir sürü yalan speküleler uydurdular yok çok soğukmuş yok imza isteyen bir adamın suratına püflemiş oya bizim sitede de onu görüp ne kadar şirin olduğunu söyleyen insanlar vardı...yani onlara karşı öfkem öyle büyükki sedacım biliyosun sen yapılan imzaları antiışık çalışmalarını vs...
    ama belçimin bunda bir suçu yok haklısın ben biraz duygusal hareket etti o şahıs ve daha nice şahıs kendi kişiliğini ortaya koydular bi an gözüm döndü biz onlar gibi olmayalım pale
    elbette haklısın onların yaptıklarından sonraa sizin yaptıklarınızı anlıyorumm ama biz onların seviyelerine düşmeyelimm

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 12:56 am